Info

Kredyt we frankach – porozumienie lub walka w sądzie

Mając kredyt we frankach szwajcarskich możemy walczyć o swoje prawa. Wiele osób ma problemy z takimi kredytami i czują się oszukiwani przez banki. Spraw w sądzie toczy się bardzo dużo, ale nie wszystkie kończą się dla kredytobiorców pomyślnie. Wszystko będzie zależne od tego jak się za to wszystko zabierzemy. Bez względu na to czy ma być ugoda z bankiem czy pozew to potrzebna nam kancelaria, która nas przez taką sprawę przeprowadzi. Bez pomocy prawników nie będzie możliwe osiągniecie takich wyników, na jakich nam bardzo zależy.

Kontakt z kancelarią od kredytów frankowych

Jeśli chcemy sprawdzić, co da się zrobić w naszej sprawie to już dzisiaj warto byłoby się skontaktować z kancelarią. Nie musimy osobiście do nich jechać. Można przesłać drogą elektroniczna dokumentacje, którą posiadamy. Cała umowa, aneks do niej i wszystkie pozostałe dokumenty załączamy i czekamy. Prawnicy bardzo wnikliwie sprawdzą wszystkie zapisy i wtedy dowiemy się, co można będzie zyskać i czy w ogóle będą mogli się naszą sprawą zająć. Takie sprawdzenie dokumentów jest darmowe.

Co wybrać pozew czy ugodę

Wszystko będzie zależne od tego, w jaki sposób do tego tematu podejdzie bank. Jeśli będą chcieli ugody na warunkach, które są dla nas dobre to wtedy nie ma sensu chodzić z tym po sądach. Jeśli jednak nie chcą rozmawiać i negocjować to nie pozostaje nam nic innego jak zgłosić się do kancelarii. Tam najlepsi specjaliści od prawa będą chcieli nam pomóc w naszej sprawie i rozwiązać ją tak abyśmy byli bardzo zadowoleni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.